Zajęcia otwarte z rodzicami w grupie „Motylki”

W grupie „Motylki” odbyły się zajęcia otwarte, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczyły w zabawach muzycznych, ruchowych i dydaktycznych.

Nie zabrakło tańców, zabaw z literami, ruchowych wyzwań oraz wspólnego muzykowania. Wspólnie spędzony czas dostarczył dzieciom i rodzicom wielu radości i uśmiechu. Dziękujemy za aktywny udział. 🦋✨

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści