
W grupie „Motylki” odbyły się zajęcia otwarte, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczyły w zabawach muzycznych, ruchowych i dydaktycznych.
Nie zabrakło tańców, zabaw z literami, ruchowych wyzwań oraz wspólnego muzykowania. Wspólnie spędzony czas dostarczył dzieciom i rodzicom wielu radości i uśmiechu. Dziękujemy za aktywny udział. ![]()
![]()













