Zajęcia otwarte w grupie Misiów

W minionym tygodniu w grupie Misiów odbyły się zajęcia otwarte. Dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczyły w różnorodnych zabawach i zadaniach związanych z tematyką wiosny🌸

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści