Wyniki konkursu „Mój rodzinny obiad”

Z radością informujemy o sukcesie naszych wychowanek z gr. „Wiewiórki” w wojewódzkim konkursie „Mój rodzinny obiad”, organizowanym m. in. przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Śremie. III miejsce zdobyła Marianna N, a wyróżnienie otrzymała Zofia P. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści