
Dziś dzieci z grup Biedronki 🐞 i Misie 🧸 wybrały się na wycieczkę do Ludwikowa, gdzie miały okazję spotkać się z uroczymi alpakami.
Było mnóstwo radości, ciekawych atrakcji i wspólnej zabawy.
Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń! 🌿☀️

Dziś dzieci z grup Biedronki 🐞 i Misie 🧸 wybrały się na wycieczkę do Ludwikowa, gdzie miały okazję spotkać się z uroczymi alpakami.
Było mnóstwo radości, ciekawych atrakcji i wspólnej zabawy.
Dzieci wróciły zadowolone i pełne wrażeń! 🌿☀️