Wycieczka do Kina Słonko

21 października br. Stokrotki wybrały się na wycieczkę do Kina Słonko w Śremie. Obejrzeliśmy pełen  przygód film animowany pt. „Ainba – strażniczka Amazonii”. Był to dzień pełen wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści