Projekt „Kwiat wiśni i Orzeł Biały-przyjaźń bez granic”

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja wracamy do wyjątkowego wydarzenia z minionego czwartku.

Nasze przedszkolaki uroczyście odśpiewały hymn Polski – Mazurek Dąbrowskiego – okazując szacunek dla symboli narodowych oraz wyrażając swoją miłość do ojczyzny. Nagranie zostało przesłane do zaprzyjaźnionego przedszkola w Japonii w ramach projektu edukacyjnego „Kwiat wiśni i Orzeł Biały – przyjaźń bez granic”, jako piękny gest dzielenia się naszą kulturą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przejdź do treści